Aktualności

„Skrzacik” w Kębłowie z dofinansowaniem!

Nasz projekt z dofinansowaniem! Tym razem na Pomorzu. Wartość projektu: 1 276 060,68 zł. Stworzenie nowych miejsc opieki przedszkolnej oraz uatrakcyjnienie oferty edukacyjnej w Niepublicznym Przedszkolu „Skrzacik” w Kębłowie – ETAP II.

Więcej

Ferie z ekonomią 4 - Nabór uzupełniający

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłosiła nabór uzupełniający dla szkół podstawowych do projektu edukacji „Ferie z ekonomią 4" w roku szkolnym 2021/2022. Do 17 listopada 2021 r. do projektu mogą zgłaszać się szkoły z terenów wiejskich, zarówno nowe jak i te, które realizowały już zajęcia w ramach projektu „Ferie z ekonomią" w poprzednich edycjach (również szkoły z II i III edycji projektu).

Więcej

Edukacja artystyczna - Program MKiDN

Celem programu jest podnoszenie poziomu polskiej edukacji artystycznej poprzez wsparcie finansowe dla najciekawszych projektów, skierowanych do uczniów, studentów oraz absolwentów szkół i uczelni artystycznych.

Więcej

Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży - Program MKiDN

Celem programu jest wspieranie wartościowych i w pełni profesjonalnych wydarzeń artystycznych o zasięgu regionalnym, krajowym, jak i międzynarodowym, powstających z myślą o dzieciach i młodzieży do 18 roku życia.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>