Aktualności

Dopłaty do ogrzewania dla szkół, przedszkoli i żłobków

Dopłaty do ogrzewania dla szkół, przedszkoli, żłobków i innych podmiotów

Podmioty wrażliwe jak np. szkoły, szpitale czy żłobki mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w postaci jednorazowego dodatku na pokrycie części kosztów ogrzewania.

Więcej

Nowe projekty Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na 2023 rok

Nowe projekty Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na 2023 rok.

Więcej

Praca w ORE

Ośrodek Rozwoju Edukacji prowadzi rekrutację. Aktualne oferty pracy: https://bip.ore.edu.pl/category/praca/praca-aktualne/ 

Więcej

Szkoła do hymnu 2022

Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprasza do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego 10 listopada.

Więcej

Dzień Nauczyciela

Wszystkim Państwu w dniu Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia, entuzjazmu, wytrwałości, spełnienia w wykonywanym zawodzie oraz szacunku.

Zespół Dotacje Oświata

Więcej

Program Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego rozpoczyna nabór ofert w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, edycja 2022!

Więcej

Program wsparcia podmiotów wspierających system oświaty i wychowania

Program rozwoju potencjału infrastrukturalnego podmiotów wspierających system oświaty i wychowania. Dotacje obejmują m.in. zakup nieruchomości, budowę obiektu, dostosowanie obiektu, zakup wyposażenia.

Więcej

Nowe konkursy!

Nowe konkursy na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego w Kalendarzu konkursów - sprawdź możliwości dofinansowania!

Więcej

Cieszymy się sukcesem!

Aż trzy z trzech złożonych przez nas projektów otrzymały dofinansowanie z bardzo wysoką punktacją: RPLB.08.01.01-08-0074/21, RPLB.08.01.01-08-0071/21 i RPLB.08.01.01-08-0097/21. Cieszymy się tym bardziej, że w konkursie złożone zostały aż 42 wnioski!!

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>