Aktualności

Program Aktywni Obywatele - 2 tura

W Programie Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny ogłoszono 2 turę naboru w konkursie na projekty interwencyjne. W ramach konkursu na projekty interwencyjne planowane jest dofinansowanie działań (do 15 000 EUR), które stanowią szybką odpowiedź na zidentyfikowane przez Wnioskodawców sytuacje kryzysowe.

Więcej

Zawodowiec Roku 2022

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji wydłuża termin zgłoszeń do konkursu Zawodowiec Roku 2022. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli. 

Więcej

VR w edukacji

Konkurs „VR w edukacji” przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu narzędzia edukacyjnego z elementami wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii. Zgłoszenia do 5 grudnia 2022 roku! Nagrody zostaną wręczone 13 grudnia 2022 r. podczas Immersion Festival.

Więcej
Dopłaty do ogrzewania dla szkół, przedszkoli i żłobków

Dopłaty do ogrzewania dla szkół, przedszkoli, żłobków i innych podmiotów

Podmioty wrażliwe jak np. szkoły, szpitale czy żłobki mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w postaci jednorazowego dodatku na pokrycie części kosztów ogrzewania.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>