Aktualności

OneToMają - ostatnie dni naboru

Program skierowany do uczennic klas 2-4 szkół ponadpodstawowych z miejscowości do 50.000 mieszkańców, którego celem jest promowanie postawy aktywnej działaczki, która zmienia na lepsze swoje otoczenie.

Więcej
Moje zawodowe inspiracje - konkurs dla młodych mieszkańców Dolnego Śląska

Moje zawodowe inspiracje - konkurs dla młodych mieszkańców Dolnego Śląska

Konkurs pt. „Moje zawodowe inspiracje” skierowany jest do młodych mieszkańców Dolnego Śląska w wieku 16-29 lat. Należy przygotować i przesłać film (max. 5 minut z obrazem i dźwiękiem), prezentujący Państwa umiejętności, pomysły oraz inspiracje, dzięki którym można wykonywać pracę i zarabiać pieniądze.

Więcej
Konkurs grantowy na edukację zdalną

Konkurs grantowy na edukację zdalną

Organy prowadzące publiczne i niepubliczne placówki doskonalenia nauczycieli oraz biblioteki pedagogiczne mogą ubiegać się o dofinansowanie w otwartym konkursie grantowym realizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Więcej

Konkurs na kartkę świąteczną

Fundacja BGK zaprasza dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową! Prace mogą być wykonane dowolną techniką. W myśl zrównoważonego rozwoju, zachęcamy do wykorzystania materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>