Aktualności

Program wsparcia podmiotów wspierających system oświaty i wychowania

Program rozwoju potencjału infrastrukturalnego podmiotów wspierających system oświaty i wychowania. Dotacje obejmują m.in. zakup nieruchomości, budowę obiektu, dostosowanie obiektu, zakup wyposażenia.

Więcej

Nowe konkursy!

Nowe konkursy na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego w Kalendarzu konkursów - sprawdź możliwości dofinansowania!

Więcej

Cieszymy się sukcesem!

Aż trzy z trzech złożonych przez nas projektów otrzymały dofinansowanie z bardzo wysoką punktacją: RPLB.08.01.01-08-0074/21, RPLB.08.01.01-08-0071/21 i RPLB.08.01.01-08-0097/21. Cieszymy się tym bardziej, że w konkursie złożone zostały aż 42 wnioski!!

Więcej

Usługi księgowe dla placówek oświatowych

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszego biura księgowego. Świadczymy pełny zakres usług w ramach rozliczeń dotacji oświatowych i unijnych, księgowości rachunkowej, finansowej oraz zarządczej. Dużym udogodnieniem dla Państwa jest fakt, iż realizujemy poszczególne zadania zarówno w naszym biurze rachunkowym, jak i na miejscu u Klienta. Dzięki wdrożeniu nowoczesnych systemów informatycznych możemy obsługiwać żłobki, przedszkola i szkoły w całej Polsce.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>