Aktualności

Stypendia w programie START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

FNP po raz 30 otwiera konkurs o stypendia w programie START

Zdolni młodzi naukowcy już po raz 30. mogą ubiegać się o stypendia w programie START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Laureaci otrzymują roczne indywidualne stypendium w wysokość 28 tys. zł. Wnioski można składać do 22 listopada br.

Więcej

Sukces w pozyskiwaniu dotacji!

Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Drzewcach będzie realizowała napisany przez nas i wybrany do dofinansowania projekt Odkrywcy swoich możliwości! Cieszymy się tym bardziej, że było aż 55 wnioskodawców.

Więcej
Były sobie pieniądze - program edukacyjny Fundacji BGK

Były sobie pieniądze

Cel programu Fundacji BGK to podniesienie poziomu wiedzy finansowej oraz wprowadzenie dzieci w podstawy finansów. Po tych zajęciach dzieci będą znały wartość pieniądza, podstawy zarządzania finansami oraz rolę i funkcję banków.

Więcej
„Świat Pieniądza” - edukacja ekonomiczna dla najmłodszych

Start konkursu „Świat Pieniądza”

Edukacja ekonomiczna dla najmłodszych. Fundacja PFR zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym „Świat Pieniądza”. Przygotowano go, aby promować wiedzę na temat finansów, oszczędzania i wartości pieniądza. 

Więcej

Wyniki konkursu grantowego Bank Dziecięcych Uśmiechów

Wyniki konkursu grantowego Bank Dziecięcych Uśmiechów Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Więcej

Konkurs „Kolejowe ABC – Kolej na bezpieczeństwo”

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski do udziału w konkursie „Kolejowe ABC – Kolej na bezpieczeństwo”. Na laureatów czeka nagroda w postaci edukacyjnego miasteczka ruchu drogowego oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa do 6 października br.

Więcej
Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Nowy program wsparcia dla szkół podstawowych. Wkrótce ruszy program Laboratoria Przyszłości, w ramach którego szkoły podstawowe otrzymają m.in.: drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty czy też sprzęt do nagrań.

Więcej
Edukacja Jutra

Druga edycja Konkursu Edukacja Jutra

Fundacja PFR realizuje drugą edycję Konkursu na najlepsze scenariusze lekcji – Edukacja Jutra. Konkurs Edukacja Jutra ma na celu promowanie najciekawszych pomysłów na lekcje online i stacjonarne. W drugiej edycji przyjmowane są pomysły na lekcje inspirowane twórczością Stanisława Lema. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Więcej
Fundacja Komputronik

Fundacja Komputronik

Fundacja Komputronik prowadzi nabór ciągły wniosków inspirujących i kreatywnych pomysłów z pogranicza edukacji, technologii i innowacji. 

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>