Aktualności

Fundusze Europejskie dla Edukacji na Dolnym Śląsku

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w webinarze Fundusze Europejskie dla Edukacji. Nowe nabory już w drugim kwartale 2023 roku ! Wiele fantastycznych inicjatyw dla żłobków i przedszkoli już wkrótce.

Więcej

EDYCJA 2023 PROO - Narodowy Instytut Wolności

Ogłoszenie o konkursie w ramach edycji 2023 Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Jeśli prowadzisz organizację pozarządową lub instytucję prowadzącą działalność pożytku publicznego, weź udział w konkursach w ramach edycji 2023! 

PROO to pierwszy w historii program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu będą przydzielane na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych.

Więcej
Branżowe Centra Umiejętności - Krajowy Plan Odbudowy

Branżowe Centra Umiejętności - KPO

Konkurs Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)

Więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - konkurs dla uczniów

Konkurs „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Weźcie udział w konkursie i zgarnijcie atrakcyjne nagrody w postaci wyposażenia dla szkół, sprzętów dydaktycznych oraz nagród specjalnych! 

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>