Aktualności

Laboratoria Przyszłości w praktyce

Konferencja „Laboratoria Przyszłości w praktyce”. Celem konferencji jest zainteresowanie programem Laboratoriów Przyszłości oraz projektem Ligi Robotów, zainspirowanie uczniów tematem cyfryzacji, nowych technologii, robotyki i programowania. Konferencja przeznaczona dla kadry kierowniczej szkół podstawowych z całej Polski i zorganizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Laboratoria Przyszłości

Więcej

EDYCJA 2023 PROO - Narodowy Instytut Wolności

Ogłoszenie o konkursie w ramach edycji 2023 Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Jeśli prowadzisz organizację pozarządową lub instytucję prowadzącą działalność pożytku publicznego, weź udział w konkursach w ramach edycji 2023! 

PROO to pierwszy w historii program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu będą przydzielane na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych.

Więcej

Moja wymarzona lekcja z wykorzystaniem Laboratoriów Przyszłości

Konkurs Moja wymarzona lekcja z wykorzystaniem Laboratoriów Przyszłości. Rusza konkurs na stworzenie scenariusza zajęć z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu cyfrowego! Najciekawsze prace zostaną nagrodzone laptopami, tabletami i smartwatchami.

Więcej

Fundusze Europejskie dla Edukacji na Dolnym Śląsku

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w webinarze Fundusze Europejskie dla Edukacji. Nowe nabory już w drugim kwartale 2023 roku ! Wiele fantastycznych inicjatyw dla żłobków i przedszkoli już wkrótce.

Więcej
Branżowe Centra Umiejętności - Krajowy Plan Odbudowy

Branżowe Centra Umiejętności - KPO

Konkurs Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)

Więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - konkurs dla uczniów

Konkurs „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Weźcie udział w konkursie i zgarnijcie atrakcyjne nagrody w postaci wyposażenia dla szkół, sprzętów dydaktycznych oraz nagród specjalnych! 

Więcej

Program Aktywni Obywatele - 2 tura

W Programie Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny ogłoszono 2 turę naboru w konkursie na projekty interwencyjne. W ramach konkursu na projekty interwencyjne planowane jest dofinansowanie działań (do 15 000 EUR), które stanowią szybką odpowiedź na zidentyfikowane przez Wnioskodawców sytuacje kryzysowe.

Więcej

Zawodowiec Roku 2022

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji wydłuża termin zgłoszeń do konkursu Zawodowiec Roku 2022. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli. 

Więcej

VR w edukacji

Konkurs „VR w edukacji” przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu narzędzia edukacyjnego z elementami wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii. Zgłoszenia do 5 grudnia 2022 roku! Nagrody zostaną wręczone 13 grudnia 2022 r. podczas Immersion Festival.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>