Aktualności

Laboratoria Przyszłości w praktyce

Konferencja „Laboratoria Przyszłości w praktyce”. Celem konferencji jest zainteresowanie programem Laboratoriów Przyszłości oraz projektem Ligi Robotów, zainspirowanie uczniów tematem cyfryzacji, nowych technologii, robotyki i programowania. Konferencja przeznaczona dla kadry kierowniczej szkół podstawowych z całej Polski i zorganizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Laboratoria Przyszłości

Więcej
Branżowe Centra Umiejętności - Krajowy Plan Odbudowy

Branżowe Centra Umiejętności - KPO

Konkurs Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)

Więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - konkurs dla uczniów

Konkurs „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Weźcie udział w konkursie i zgarnijcie atrakcyjne nagrody w postaci wyposażenia dla szkół, sprzętów dydaktycznych oraz nagród specjalnych! 

Więcej

Program Aktywni Obywatele - 2 tura

W Programie Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny ogłoszono 2 turę naboru w konkursie na projekty interwencyjne. W ramach konkursu na projekty interwencyjne planowane jest dofinansowanie działań (do 15 000 EUR), które stanowią szybką odpowiedź na zidentyfikowane przez Wnioskodawców sytuacje kryzysowe.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>