Aktualności

Usługi księgowe dla placówek oświatowych

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszego biura księgowego. Świadczymy pełny zakres usług w ramach rozliczeń dotacji oświatowych i unijnych, księgowości rachunkowej, finansowej oraz zarządczej. Dużym udogodnieniem dla Państwa jest fakt, iż realizujemy poszczególne zadania zarówno w naszym biurze rachunkowym, jak i na miejscu u Klienta. Dzięki wdrożeniu nowoczesnych systemów informatycznych możemy obsługiwać żłobki, przedszkola i szkoły w całej Polsce.

Więcej

Sukces projektu „Bajkowy Miś” w Żarach

Nasz projekt RPLB.08.01.01-08-0070/21 na utworzenie Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Miś” w Żarach jako jedyny w konkursie uzyskał dofinansowanie!

Więcej

Projekt rekomendowany do dofinansowania

Projekt napisany przez naszą firmę w konkursie RPDS.10.02.01-IZ.00-02-424/21 dla Szkoły Podstawowej Dalej Razem pn. Szkoła na miarę został w dniu dzisiejszym rekomendowany do dofinansowania.

Więcej

Sukces projektu „Nowe miejsca w Tęczowej Krainie”

Wielki sukces naszej firmy w tym roku! 93 wnioskodawców złożyło wniosek, w tym było 13 projektów samego Miasta Stołecznego Warszawa, TYLKO 13 na 93 wniosków rekomendowanych do dofinansowania. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość o pozytywnym zakończeniu negocjacji naszego projektu Nowe miejsca w Tęczowej Krainie nr projektu RPMA.10.01.04-14-i540/21 !

 

Więcej
Infrastruktura bibliotek 2021-2025

Drugi nabór do „Infrastruktury bibliotek 2021-2025”!

Instytut Książki ogłosił drugi nabór wniosków w konkursie „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”. Nabór trwa do 21 lutego 2022 roku.

Więcej
Stypendia dla studentów niepełnosprawnych od Google

Stypendia dla studentów niepełnosprawnych od Google

O stypendium mogą ubiegać się studenci z niepełnosprawnościami ruchowymi, kształcący się na kierunku związanym z informatyką na jednej z uczelni w Europie lub Izraelu.

Więcej
Stypendia na studia w College of Europe

Stypendia na studia w College of Europe

Stypendia rządowe i unijne na studia post-magisterskie na dwóch dwujęzycznych kierunkach, w kampusach Kolegium Europejskiego w polskim Natolinie oraz belgijskiej Brugii.

Więcej
Startuje ROHiS 2022

Startuje ROHiS 2022

Startuje otwarty konkurs dotacyjny w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.

Więcej

Odkrycia - konkurs dla młodych naukowców

Do 15 grudnia młodzi naukowcy mogą zgłaszać się do polskiej edycji EUCYS - największego i najważniejszego konkursu uczniowskich prac badawczych w Europie.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
>